About Us

Malaysian Update merupakan portal berita bebas yang menyiarkan berita tentang isu semasa, politik, viral, hiburan dan pelbagai lagi informasi terkini dalam dan juga luar negara.

Sekiranya anda mempunyai cerita dan informasi menarik untuk dikongsi sila inbox kami di Facebook Malaysian Update. Kami amat berbesar hati untuk menerima cerita anda untuk dikongsikan dengan pembaca yang lain.

News Editors
Mohammad
Editors@malaysianupdate.com
Shafrul Ramli
Editors@malaysianupdate.com

Reporters
Nur Shazwani
shazwani@malaysianupdate.com
Hakimi
hakimi@malaysianupdate.com
Malaysian Update Reporters
Mohamad Aizat
Lee
Sham
Nadia
Arissa
Muhammad
reporters@malaysianupdate.com

Photojournalists & Graphic Designers
Fazlie
Arif
Syah
reporters@malaysianupdate.com

Web Developer & Ad Operations
Shafrul Ramli
shafrul@malaysianupdate.com

Support Services
HR, Admin & Accounts
Wan
Sheliza
admin@malaysianupdate.com